↑ Return to Archiv

Vánoce 2013

Jaké budou Vánoce v roce 2013? Možná je ještě brzy spekulovat o Vánocích už nyní, ale pojďme se podívat, jak na tom budeme o vánočních svátcích letos. V roce 2013 nám vychází 24. prosinec na úterý. Dá se tedy předpokládat, že pro většinu zaměstnanců zkončí pracovní dny již v pátek a na pondělí si vezmou dovolenou. Svátky vánoční budou končit 26, což je čtvrtek. Toho jistě využije spousta z nás a vezme si dovolenou také v pátek a bude tak mít celý týden na úklid a vánoční výzdobu. Silvestr bude letos také v úterý a tak si jistě někteří z nás udělají volno od 21.12. až do 1.1.2014 nebo i déle.

 

Vanoce 2013

 

Díky víkendu, který je před Vánocemi jistě mnoho z nás bude ještě na poslední chvíli dokupovat poslední dárky a vánoční ozdoby na stromeček.

Stromeček se ve většině českých domácností zdobí až na štědrý den, spousta rodin si jej ale raději nazdobí již den dopředu. A jaké bude počasí na štědrý den v roce 2013? Tolik měsíců dopředu se dá počasí jen těžko předvídat. Podle dlouhodobé předpovědi počasí by na Vánoce 2013 měl bý 1°C nad nulou a mohl by tedy být i sníh. Jak to ale bude doopravdy na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.