Tradiční České sklo

Skleněné výrobky a sklářství samotné má v Čechách dlouholetou tradici. České sklo bylo vždy známé pro svoji kvalitu a ojedinělý design. České skleněné výrobky se odedávna těšily celosvětovému věhlasu. Poslední dobou však bohužel české sklářství upadá a většina lidí upřednostňuje plastové výrobky a zboží z plexiskla, které se tak snadno nerozbije. Spousta českých skláren byla zavřena a na pulty v prodejnách se dostávají převážně čínské produkty a zboží ze zahraničí. Jedním z mála českých skleněných výrobků, které jsou ještě u nás k dostání jsou skleněné vánoční ozdoby, které se opět stávají oblíbenými.

13_resize01_resize

Většinu lidí již omrzel kýčovitý vzhled plastových ozdob a tak se stále větší procento populace vrací zpět k tradičním vánočním ozdobám ze skla. Koupí českých skleněných ozdob, nejen podpoříte tradici českého sklářství, ale také tradiční české výrobky a klasické ozdoby.

Plastové ozdoby se nemohou nikdy rovnat překrásným skleněným vánočním ozdobám, které rozzáří celý stromeček. Podpořte české výrobce, jako je třeba Glassor a vyzdobte si svůj stromeček nádhernými ozdobami ze skla letos i vy. Oceníte jej nejen vy, ale i celá vaše rodina.

Vánoční ozdoby výroba ->