↑ Return to Archiv

Vánoce 2015

Stejně jako každý rok se nám blíží jedno z nejkrásnějších období – Vánoce. V poslední době se ale tyto svátky mění na období stresu a honbě po dárcích v obchodních centrech. Každý z nás by se měl na chvilku pozastavit a zamyslet se, o čem Vánoce vůbec jsou. Jistě většina z nás si při vzpomínkách na dětství vybaví tu příjemnou atmosféru, která v domácnosti panovala.
Vánoce pro nás představovaly čas pohody a chvíle strávené s rodinou. Babičky a maminky navařily výborné jídlo a několik druhů cukroví. Děti se zase těšily na prázdniny od školy. Mohly se tak ve volném čase sáňkovat, pokud byly bílé Vánoce, a očekávat příchod Ježíška. K perfektním atmosféře ještě přidaly svůj podíl krásné české pohádky.
Ale pro opravdové milovníky Vánoc je nejdůležitější otázkou, jaké budou Vánoční trendy 2015. Není totiž nic krásnějšího, něž krásně nazdobený stromeček, který Vám do domu vnese tu pravou Vánoční atmosféru.

A jaké tedy jsou Vánoční trendy 2015?

Mezi novinky tohoto roku patří motiv probouzející se přírody po zimě. Vánoční ozdoby 2015 se prezentují obrázky zvířat, přírody, rostlin či rozkvetlých květů. Dalším motivem na Vánočních ozdobách jsou obrázky domečků a chaloupek. Krásné jsou i motivy s andělíčky, andělskými křídly, pávy, jeleními a sobími hlavami a nesmí chybět ani výjevy z Betléma. Jednoznačným zvířetem, které dominuje letošním Vánocům je jelen. Bude se Vám hodit i klasická průhledná baňka obalená okrasnou látkou nebo krajkou. Vše je jen na Vaší fantazii.
Ještě je třeba doplnit barvy, které letošním Vánocům 2015 budou vévodit. Stejně jako minulý rok jsou to barvy s metalickými podtóny. Dále se jedná o barvy: Bílá, bordó, zlatá, stříbrná, měděná, vintage pastelové barvy a bělená měď.
Snad i pro Vás budou letošní Vánoce 2015 jedním z krásných a nezapomenutelných chvil Vašeho života.

 

vanoce 2015

Vánoce 2015