Vánoce 2017

Stejně jako se liší rok od roku ani Vánoce nejsou pokaždé stejné. Jednou jsou na sněhu, jednou jsou na blátě, jednou jsou šťastné a pohodové, jindy zase uspěchané a hektické. Jedna konstanta ale zůstává a tou je vánoční stromeček. Ten se na Štědrý den rozzáří v každé domácnosti, ať už jsou pod ním hromady dárků nebo ne.

Stromeček zůstavá, ale ozdoby, s těmi si můžeme každý rok vyhrát. Sladíme ho do naší nejoblíbenější barvy? Nebo si jich pár namixujeme? Koupíme si set nebo se spolehneme jen na jeden tvar? Přikrášlíme ho figurkami a svíčkami? A co na vrcholek – špici nebo hvězdu?

Pro opravdové finešmekry otázky pokračují dál. Jaký zvolíme styl? Půjdeme do tradice nebo budeme letos moderní? Zusíme chic, retro nebo okusíme trochu skandinávie? A hlavně – jaké jsou vlastně trendy Vánoc 2017?

Vánoční trendy 2017

Letošním Vánocům budou dominovat čtyři hlavní linie zdobení:

Zvolíte-li styl přírodní, budou vaše Vánoce směřovat k jednoduchým dekorům v čirých nebo spíše jednobarevných ozdobách ve zlatohnědm tónu. K ozdobám tohoto stylu krásně ladí doplňky přírodních motivů –  hub, ptáčků, sov, šišek a dalších. To vše vám nabídne naše kolekce Zázrak přírody.

Pokud chcete být in, určitě budete nadšeni z naší kolekce Dotek elegance. Dominuje jí bílá barva s jednoduchými zlatými či černými dekory s minimalistickými vzory. Inspirace pro ni přichází ze severských dekorací a určitě jí nemůžeme upřít jemnost, decentnost a řádnou porci elegance.

Nostalgická srdce vzpomínající na své dětství a na vánoční stromeček plný ozdob s pestrými vzory a veselými figurkami ocení naše ozdoby ve stylu retro. Vybírat si můžete z různých figurek postaviček – trpaslíků, kominíčků, sněhuláčků – ale i krásná autíčka, vláčky nebo různá zvířátka.

Mezi tradiční barvy Vánoc patří zlatá, a proto ani u nás nesmí chybět. Připravili jsme nádhernou kolekci, která vás provede Napříč hvězdnou oblohou. Luxusní zlaté ozdoby v kombinaci s tmavou modrou vytvoří úchvatnou podívanou.

Na závěr nemůžeme zapomenout na kombinaci, která naprosto vystihuje vánoční atmosféru. Zlatá v kombinaci s červenou je mix, který najdete v naší kolekci Navždy. Leské a zářivé nebo naopak matné odstíny s jemnými zlatými dekory se nikdy neztratí a vždy krásně ozdobí nejen stromeček, ale i celý interiér.

 

Ať už se rozhodnete jakkoliv, přejeme vám hlavně radost a spokojenost – nejen s výběrem, ale i během celých vánočních svátků.