↑ Return to Archiv

Vánoční dekorace 2012

Jaké budou letošní vánoční trendy pro rok 2012? Jaké barvy budou nejvíce IN a v jakém stylu se ponesou letošní Vánoce? To všechno se dočtete v následujícím článku.

Již koncem ledna 2012 se konal ve Frankfurtu veletrh designu, který navštívilo přes 87 000 návštěvníků z různých zemí. Veletrh měl 3 sekce: Vánoční dekorace, svět papíru a kreativní svět. Ve všech těchto odvětvích byly představeny různorodé trendy.

 

vanocni ozdoby 2012

 

Vánoční dekorace 2012 se nesou v duchu sněhové nadílky. Mohli jsme zde vidět stromy pokryté sněhem a stejně tak tomu bylo i u věnců, které byly rovněž zdobeny dekorativním sněhem.

Kromě motivu třpytivého umělého sněhu se velmi často objevuje také efekt ledu – zamrzlé kapky vody. Obojí se objevuje na skleněných ozdobách, větvičkách stromů, vánočních věncích i dalších dekoracích. Vánoční dekorace na stromek a dekorace na vánoční stůl se vrací opět ke klasickým tvarům, jako jsou vánoční baňky, hvězdy, andělíčci a postavičky. Vánoční ozdoby se tak opět vrací ke klasickým vánočním tvarům v jejich tradiční podobě.

 

vanocni dekorace 2012

 

Podle letošního veletrhu Ambiente bude rok 2012 naplněn optimismem, jednoduchostí , svobodou a nezvyklými kontrasty a odvážnými barvami.

Na základě těchto módních tendencí byly definovány čtyři aktuální směry: Electric romance (elektrická romance), dark attitude (temný přístup), light innocence (světlá nevinnost) a radiant modernity (zářivá modernita). Letošní trendy jsou tedy velmi rozmanité – různí se tvary, materiály i barvami.

Vyberte si designové i tradiční vánoční ozdoby pro rok 2012.