Originální vánoční dekorace na stůl – použijte vánoční baňky!

Vánoční dekorace navozují skvělou atmosféru a proto je důležité dát si na vánoční výzdobě opravdu záležet. Vánoční výzdobu však nedělá pouze kouzelný vánoční stromeček. Stejně důležité jsou dekorace celého domu, nebo bytu. Právě ty vám navodí příjemnou atmosféru ihned po probuzení. Když se všude třpytí vánoční dekorace a baňky, pak se nemůžete na nic zlobit a hned je váš den krásnější

Vánoční baňky však nepatří pouze na stromeček. Rozzařte jimi také stůl, nebo je rozvěste na větvičky stromu do vázy, nebo kdekoli po bytě. Nechte se zlákat nápaditým využitím vánočních baněk na vánoční stůl. Vyberte si tedy, jakou barvu bude vaše vánoční výzdoba mít a můžete začít.

vanocni dekorace na stul 2    vanocni vyzdoba stolu - fialova

Vánoční dekorace stolu

Vánoční baňky můžete na stůl volně rozházet spolu s flitry, konfetami, nebo umělým sněhem. Můžete je také naskládat do misky, košíku, nebo do vázy a vytvořit tak originální dekoraci, která bohatě zastane místo kytice. Pokud chcete být opravdu originální můžete baňky použít také jako jmenovky, na ouško, za které se baňka věší přilepíte cedulky se jmény. Nezapomeňte však vespod baňku zatížit, nebo přilepit k ubrousku, aby se neobracela. Takovouto jmenovku potom můžete položit na talíř, případně i vedle něj. Můžete si však také pořídit speciální vánoční dekorace na stůl, které mají plochou spodní část a tak se nepřevracejí. Nabízí je Glassor.cz.

   banky na stul   vanocni dekorace stolu 2

vanocni_dekorace_na_stul_5 vanocni_dekorace_na_stul_3

vanocni_dekorace_na_stul vanocni_dekorace_na_stul_4

Svatební dekorace na stůl

Chystáte se pořádat svatbu v zimě? Lámete si nyní hlavu s květinovou výzdobou? Na zimní výzdobu se hodí pouze málo květin a tak je můžete klidně úplně vypustit a místo květin použít šišky, nebo právě vánoční baňky. Váš stůl tak bude nádherně zářit a všem bude připomínat vánoční svátky. I na svatbu můžete použít baňky jako jmenovky, budete tak originální a jmenovky vám nedají příliš mnoho práce.

vanocni vyzdoba stolu 2vanocni vyzdoba stolu 3

Fotografie čerpány ze zdroje:

http://www.glassor.cz/dekorace-na-stul/

http://lisagouletdesign.blogspot.cz