Velikonoční dekorace

Příjemné Velikonoce, Vám vykouzlí krásné dekorace a výzdoba.
Velikonoce, jsou jedny z nekrásnějších svátků v roce. Když se řekne Velikonoce, ihned si představíme krásné, prosluněné jaro. Příroda se probouzí ze zimního spánku, všude kolem nás to bzučí a kvete. O Velikonocích dodržujeme mnoho tradic. Velikonoce začínají na zelený čtvrtek, pokračují přes velký pátek, následuje bílá sobota, neděle je symbolem vzkříšení a svátky zakončuje velikonoční  pondělí.
K Velikonocům neodmyslitelně patří i pečení beránka, pletení pomlázky, trhají se kočičky a zlatý déšť, symbolem Velikonoc je také velikonoční zajíček a samozřejmě barvení vajíček. Způsobů, jak barvit vejce je mnoho a všichni máte doma určitě, osvědčený rodinný recept na ty nejlepší vajíčka.
 kraslice_glassor   vanocni_kraslice_662
Každá hospodyňka, chce mít dům pěkně čistý a provzdušněný, aby i v něm se probudila ta překrásná svěžest, kterou jaro přináší. K tomu bezpochyby nesmí chybět, ty správné velikonoční dekorace. Vyrábíte si velikonoční dekorace sami? Už Vás nebaví to zdlouhavé vyfukování vajíček, ruce obarvené a ne vždy dokonalý výsledek? Jednoduše se takovému trápení vyhněte a krásné velikonoční dekorace si objednejte. Kraslice jsou ručně malované s jedinečnými velikonočními motivy. Jak už je výše zmíněno, Velikonoce jsou svátkem jara, proto kraslice nejčastěji zdobí ptáčci, také kuřátka, nesmí chybět rozkvetlá krajina, květiny a podobně.
velikonocni_dekorace_2012_694   velikonocni_dekorace_vejce_629
Pokud máte radši ornamenty, krajkové styly, nebo třeba starší motivy, tak si také z rozsáhlé nabídky jistě vyberete. V nabídce jsou i různé druhy barev a povrchových úprav. Výběr je snadný a je jen na Vás. Udělejte si krásné a pohodové Velikonoce.

 

Skleněné kraslice a velikonoční dekorace můžete zakoupit zde: